DOK - Denizli Oto Ekspertiz


0258 371 1060

Sümer Mah. 2490 Sok. No: 37 (Bakırlı Kavşağı Altı) - Merkez / Denizli

Denizli de Oto Ekspertiz Yapabilirsiniz!

http://www.denizliotoekspertiz.com

Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz ikinci el araçların teknik açıdan cihazlarla ekipman ve robotlarla kaza ve arıza durumlarını muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenleyen program sistemidir. Bu kapsamda araç içi ve dışı elektronik aksam, kaporta ve boya kontrolleri, hasar kaydı ve yasal sorgulama, mekanik alt düzenek kontrolleri ile test sürüşleri bu uygulamayı kapsamaktadır. Araç satın alınırken oto ekspertiz sorgulaması mutlaka yapılmalıdır. Araç satın alma süreci oldukça meşakkatlidir. Satıcı ve alıcı açısından dürüstlük sağlanması tarafsız olunması açısından bu kontrollerin yapılması gereklidir. Firmamız uzman ekip kadrosu ile ileri teknoloji donanımlı teknik bilgi ile sizler ve satıcı arasında denge oluşturulmasını sağlamaktayız. Her hangi bir marka ve kuruma bağlı tamamen tarafsız bir şirketiz. 3 farklı paket ile istediğiniz türden bir inceleme yapmaktayız.
Denizli Oto Ekspertiz

Denizli Oto Ekspertiz 2. El araçların satışından önce tüm parçaların kontrol edilip aracın ve aksanların durumları ile ilgili detaylı raporlama yapılması işlemine denilmektedir. Denizli Oto Ekspertiz araç sahibi ve alıcının her hangi bir zarara girmeden ve dolandırılmasını önlemek amacıyla yapılması gereken bir işlemdir. Denizli Oto Ekspertiz oto ekspertizi yapılan yerlere verilen isimdir. Devir ve satış işlemleri sırasında alıcı ve satıcının zarara girmesini önlemek adına bu işlemleri yaptırmasına ihtiyaç vardır. Denizli Oto Ekspertiz işlemi yapan firmalarda kullanılan sistemler farklılık gösterse de genel olarak 100 ile 120 nokta üzerinde kontrol yapılmaktadır.
Denizli Denizli Oto Ekspertiz

Denizli ilinde araç almayı düşünüyorsanız ve il dışında iseniz satın almak istediğiniz aracı firmamıza yönlendirin. Denizli Denizli Oto Ekspertiz için bizi neden tercih etmelisiniz? Siz gelmeden aracın kontrollerini yaparak araç hakkında bilgi, ekspertiz raporunu size ulaştırarak daha dürüst bir alışveriş yapmanızı sağlamaktayız. . İkinci el araç alımlarında yaşanan büyük sıkıntıların önüne geçmek için mutlaka oto ekspertiz yaptırınız. Konusunda uzman ekibimiz ile her marka aracın yüzde yüz doğruluk payı ile bu kontroller yapılmakta ve raporlama şeklinde müşterilere sunulmaktadır. Firmamızın asıl amacı araç alırken değerinden fazla ödeme yapmamanız için kurulmuş bir firmadır. Araçların eksik veya hataları kontrol edilirken ön muayenesinde yapılmış olmaktadır. Bağımsız bir yapıda tüketicilerin hizmetine sunulan tam profesyonel bir kuruluştur
Oto Test Denizli

Oto test Denizli ikinci el araç alımlarında karşılaşabilecek sorunları önceden fark etmek amacı ile son teknoloji Denizli Oto Ekspertiz cihaz ve ekipmanlar ile aracın fren ve motor performanslarını ölçmek, yanal kayma testi gibi birçok kontrollerini sağlayarak daha güvenilir bir alışveriş yapılmasını sağlamaktayız. Oto test Denizli’da olun ya da olmayın bu ilde almak istediğiniz aracı firmamıza ileterek testten geçirmek ilerde doğabilecek büyük sorunların önüne geçmek açısından verilmiş doğru bir karar olacaktır.
Hizmetverdiğimiz İlçeler ve Hizmet Dalları

Denizli Oto Ekspertiz Hizmetinin Bilişim Hizmetlerini Tasarım Rehberi Firması Yapmaktadır. http://www.tasarimrehberi.com adresinden denizli web tasarım firmasına bakabilirsiniz.


İLGİNİZİ ÇEKECEK DİĞER BLOG YAZILARI