ATV

ATV Canlı İzle

ATV birçok dizi ve programları bünyesinde bulundurmaktadır. Sayfamız üzerinden ATV Canlı İzle linkine tıklayarak ATV kanalını canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

ATV Dizileri

ATV kanalı içerisinde proğrambirçok diziyi barındırmakta. Bu dizilerin her biri eşsiz ve güzel konuları olan dizilerdir. Kırgın çiçekler dizisi ATV kanalında çıkmaktadır. Mafya dizisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda ATV kanalının bünyesinde olan filmler arasında yer almaktadır. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin konusu ise derin devlet ve mafyadır. Aşk ve Mavi dizisi de ATV bünyesinde olan bir filmdir. Oyuncuları arasında ünlü oyuncu Emrah yer almaktadır. Diğer başrol oyuncusu ise Burcu Kıratlı’dır. Bu şehir arkandan gelecek her Çarşamba ATV kanalında yerini almaktadır. Sizde Bu şehir arkandan gelecek dizisini canlı izlemek istiyorsanız Sayfamıza girip ATV Canlı İzle linkine tıklayıp her Çarşamba izleyebilirsiniz. Başrollerinde Kerem Bursin ve Gürkan Uygun vardır.

ATV Programları

ATV programları arasında her gün birçok program yer almaktadır. Bu programlar ise şunlardır;

Müge anlı ile tatlı sert, Esra Erol’da, Karavan, Kim milyoner olmak ister, Gözüm sende, Nihat Hatipoğlu sorularınızı cevaplıyor, Nihat Hatipoğlu ile dosta doğru, Nihat Hatipoğlu ile Kur’an ve Sünnet, Son Durak, Dizi Tv, ATV ana haber, ATV gün ortası, Hafta Sonu ATV ana haber, ATV’de hafta sonu ve kahvaltı haberleri. Bu programları izlemek istiyorsanız www.canlitvizlet.org adresine girerek ATV Canlı İzle linkine tıklayıp internetten canlı televizyon izlemenin keyfine varabilirsiniz.

Yayınlarımız HD ve Kesintisiz

Siz kullanıcılarımıza sunduğumuz yayınlarımız HD ve Kesintisiz olmak ile birlikte tamamen donmadan ve kesintisiz bir yayındır. Sizlere HD yayın izleme keyfi sunuyoruz. HD yayın ile birlikte kesintisiz bir yayın izleme şansı veriyoruz. Birçok kanalı huzurunuza sunmaktayız. Bu kanallar ATV Canlı İzle, Kanal D Canlı İzle, Star Tv Canlı İzle ve daha birçok kanal.